TAVOLINE PUNE DHE KOMPJUTERI

50 EUR

Shitet nga: Krenar 11 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet tavolina ne gjendje shume te mire , perveq njeren rrote nuk e ka ( bej zbritje te çmimi per te ) mirepo edhe pa rrota fare qendron shume mire . Pjesa lart mund ti hiqet e gjitha dhe te sherbej si tavoline shkrimi e pune . Dimensionet e saj jane 1m gjatesi , 60 cm gjeresi dhe 70 cm lartesi + 47 cm pjesa per printer shtese
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione