Mobile-kthes dhe komod per tv

450 EUR

Shitet nga: ***** 13 Mar 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kthes e bukur dhe moderrne e punuar ne gacaferri,e rujatur me qmim te volitshem,gjithashtu edhe komoda moderrne dhe e bukur...pres bleres serioz ! qmimi per komod eshte 200 euro kurs per kthes 450
Leaflet
Në fillim