Kauq dhe maqine per qepje

300 EUR

Shitet nga: Jeta 11 Sht 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes kauqin dhe maqinen e qepjes te perforura.
Kauqi 150 euro
Maqina e qepjes 150 euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione