Publikuar: Dhj 15 2019 01:57

Kend per dhome te pritjes /kauq

EUR

EUR
Publikuar: Dhj 15 01:57
Shikime: 1
Shes nje kend / kauq per sallon me dy fotele te kapura. madhesia eshte 4 m ne njeren ane e 4 ne tjetren. Dy pjese shtrihen per fjetje. Eshte shume i ruajtun dhe funksional.
Se bashku me kendin shitet edhe tepihu si ne foto.

Çmimi per kendin dhe tepihun 200 euro - i negociushem

044138655 i njejti numer edhe ne viber

Ju lutem kontakti nga ora 9:00-18:00
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044138655

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione