SHITEN KOMODAT

0 EUR

Shitet nga: Kastriot 27 Maj 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Shes 2 komodat njera per kuzhin tjetra per dhom ose sallon komodat jan ne gjendje shum te mir dhe i shes per arsye jasht perdorimi QMIMI I VOLITSHEM . Mund te me kontaktoni per informata tjera edhe VIBER
+37744708220
Pres bleres serioz.
Kastriot
044708220
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione