Kend per dhome te pritjes /kauq

200 EUR

350 EUR

Shitet nga: Tune 15 Dhj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Burim
Shes nje kend / kauq per sallon me dy fotele te kapura. madhesia eshte 4 m ne njeren ane e 4 ne tjetren. Dy pjese shtrihen per fjetje. Eshte shume i ruajtun dhe funksional.
Se bashku me kendin shitet edhe tepihu si ne foto.

Çmimi per kendin dhe tepihun 200 euro - i negociushem

044138655 i njejti numer edhe ne viber

Ju lutem kontakti nga ora 9:00-18:00
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione