Shiten urgjent!!

0 EUR

Shitet nga: Draude 21 Shk 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dardanë
TAVOLINA E BUKES ME 6 KARRIKA
KREVET DY TRESHA DHE NI DYSH
KUZHINA plus Televizori
Leaflet
Në fillim