Garniturë DIVANI

550 EUR

Shitet nga: Ibush Neziri 27 Maj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
3+2+1+1 ( kater pjesëshe ) Nuanca Ngjyre kafe dhe krem. Eshte ne gjendje shumë te mire.
Ibush Neziri
+37744261471
Leaflet
Në fillim