Mobile

1 500 EUR

Shitet nga: Klodian 22 Jan 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes mobilet komplet me tavolin 3+3+2+1 jan ne gjendje te rregullt dhe ekan mundesin e shtrirjes shum te ruajtur te interesuarit te na kontaktojn në nr te tel
Klodian
044955123
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione