Shes fotele dhe kreveti 60€

60 EUR

Shitet nga: Lumi 12 Tet 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Fotele jan ngjyr krem dy 1-sha nje 2-sh dhe nje tresh,Jan te vjetra por te rujtne cmimi eshte 200€
E shes edhe nje krevet 2m me 1.8m 60€

Leaflet
Në fillim