SHITEN DY -2 DHE DY-1

300 EUR

Shitet nga: FLORENTINA KRASNIQI 02 Dhj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHITEN NE GJENDJE TE RREGULLT SE BASHKU ME TAVOLIN...
FLORENTINA KRASNIQI
043590840
Leaflet
Në fillim