URGJENT Mobilet 4 /2/1/1 garnitur mbilet per sll

500 EUR

Shitet nga: nesi 28 Tet 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes Mobilet e sllonit shum te ruajtura teper si te reja dhe shum pak te prdorura 4 -2-1-1 te gjitha shtrihen edhe fotelet mund te shfryrzohen edhe per fjtje por edhe per palosje te gje sendeve nder to kan kllap shum te thell 500 ero .tavolinen 60ero komoden 50 nje orman shum i mir dhe i rujtur 60ero tepihin 40 ero te gjitha te kfalitetit te lart dhe shum te rujtene qmimi i nogocjushem nese merr te gjitha bashk ka mumsi shum ma lir
mund te thirrni dhe viber
Leaflet
Në fillim