Mobilje/Inventar

700 EUR

Shitet nga: Lina 13 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Mobilet jane te blera ne BELLONAne Prizren ,jane shume pak te perdorura dhe shume te ruajtura !
Leaflet
Në fillim