Kauq

Shitet nga: flaka 15 Tet 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 EUR   108 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqin per fjetje dhe qendrim ditor!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim