Kauqa te Rrypit

Shitet nga: Endrit 09 Tet 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqat e rinj te rrypit dhe te ruajtur mire
Perfshin: 2 kauqat + 2 fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim