Shes dhomen e dites

1 100 EUR

Shitet nga: Albina 27 Korr 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes komplet dhomen e dites , me perde kauqa si dhe me lluster . Dmth si ne foto komplet dhoma. Per me shume info ne tel:049117539. Cmimi i diskutieshem.
Leaflet
Në fillim