Vitrine

Shitet nga: flaka 15 Tet 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR   400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet vitrina nga druri masiv, stil klasik dhe shume e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim