Kauqa

Shitet nga: Fadil 07 Tet 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 42 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kanituren e kauqave treset dyset dhe dy fotele jan shu. Te rujajtura dhe te pa demtuara shum te mira ashtu siq shifen edhe ne foto mund te na kontaktoni ne viber ose whatsappp
Nr.. +38343881472
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim