Mobile Garnitur salloni shiten urgjent

0 EUR

Shitet nga: Garnitur salloni Sot 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shes komplet garnituren per sallon 2 tresha 2 dysha dhe dy tavolina te sallonit ngjyr krem tavolinat plus 8 jastik,garnitura o shum e rujshme. Qmimi sipas marveshje mund te kontaktoni edhe ne Viber-Watsapp: +383 49 755 310 dhe +383 44 771 179
Garnitur salloni
044/771179
Leaflet
Në fillim