Mobilje

100 EUR

Shitet nga: XxxxX 26 Maj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Bejm prodhimin e te gjitha llojeve moderne. Komod per TV .tavolin Salloni. tavolin Buke. Komod per Kpuca kuzhina. Dhoma te Fjetjes. Etje etj. Si dhe Bejm Riparime te te gjitha llojev nga Druri.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione