Shes urgjent nese i blen komplet qmimi ndryshon

700 EUR

Shitet nga: Arton 28 Korr 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Lipjan
Pajisje
Mobilje salloni
Kauqa tresh dysh dhe dy nisha per sallon 500
Komod per TV 50,,tephu per sallon 50 gjithashtu tavolin buke per 6sht persona 100
Leaflet
Në fillim