Garnitura Kuzhina Dhom gjumi vib+38344799989

870 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fer Dizajn Dje 23:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989 990 EUR
Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989 730 EUR
Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989 770 EUR
Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib +383 44 799-989 550 EUR
Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dite Kuzhina me kualitet te lart etj transporti Montimi gjithe teritorin e Kosoves mund te beni porosin mjafton emri mbiemri adresa e sakt e Klientit dhe ne e sjellim deri ne vendin e duhur montimi profesional . per me shum 044222-451 049 494-030 si dhe mundesia ne viber +383 44 799-989 cmimi i sakt esht i shenuar ne foto Faleminderit
Fer Dizajn

Ferizaj
049494030
enisshillova1@gmail.com
Fer Dizajn
049494030
Leaflet
Në fillim