inventar per sallon

1 300 EUR

Shitet nga: inventar per sallon 21 Tet 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Shes inventar per sallon bukurie komplet 1300€
Vetem pasqyrat dhe karrigat 600€
Gjendemi ne kjev të malisheves
inventar per sallon
+37744136418
Leaflet
Në fillim