Seti tresh dysh njesh + tavolina

200 EUR

330 EUR

Shitet nga: Sami 06 Korr 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet seti prej, Një fotele një dysh dhe një tresh + tavolina, janë te perdorura afer dy vite siq shihet ne foto, gjindemi ne Mitrovicë.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione