Shiten kauqat 1, 2, 3

350 EUR

Shitet nga: Kauqa salloni 28 Korr 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Shes kauqat per sallon.

Kauqat jane pothuajse te ri dhe mjaft te pershtetshem per shfrytezim.

3-shi, hapet dhe mund te shfrytezohet edhe per fjetje.

Cmimi 350.00

049/168-780 Viber
Kauqa salloni
049168780
Leaflet
Në fillim