Vitrine per TV

0 EUR

Shitet nga: Naser 26 Maj 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Vitrina eshte ne gjendje te rregult, pjesa me rafte edhe levuzesr mund te bashkohet me vitrinen po edhe te vihen ndamas si ne foto
Nr kontaktues 044 284 285 dhe 049 464 558
Cmimi me mareveshje
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione