Vitrine salloni per TV

0 EUR

Shitet nga: Naser 26 Maj 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Vitrina eshte ne gjendje te rregullt, mund te shfrytezohet si ne foto e ndare po edhe e bashkuar sepse pjesa me rafte eshte levezese ..
Nr kontaktues 044 284 285 dhe 049 464 558
Cmimi me mareveshje!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione