Mobilje salloni

300 EUR

400 EUR

Shitet nga: Drilon 08 Dhj 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Gjendja e mobiljeve eshte ne rregull dhe pothuajse te reja edhe pse jan te perdorura , i shes per arsyje te rinovimit , per me shum na kontaktoni ne viber ne qdo kohë ne nr. +383 43 727 157 faliminderit per mirkuptimin .

( Qmimi i diskutushem ).
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione