Mobilje

250 EUR

Shitet nga: Mobile 21 Maj 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Gejen dy treshe dy dyshe dy geja komplet dhe tavolinen per 350 euro si dhe nje komplet tjeter 3 2 1 dhe nje tavolin per 250 euro gjithashtu nje tavolin kopjuteri me nje komod se bashku 50 euro
Leaflet
Në fillim