Divan Dhe Kolltuk

380 EUR

Shitet nga: XXX 18 Maj 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
2 Divane 2,3 Dhe 1 Kolltuk,Janë Në Gjendje Të Mirë Nuk Kan Asnjë Dëmtim .
Leaflet
Në fillim