Publikuar: Mar 09 2022 04:55

shes regalla per vikendica jon me xhama jon 4 qmimi 250 euro

EUR

Publikuar: Mar 09 04:55
Shikime: 25
shes regalla per vikendica gjendje tmir jan me xhama jan komplet 4 copa boj edhe ndrrim me donje skuter mu kan me letra veq skuteri nr+38343864339 ju mirpresim viber watsap shes edhe piktura per zyre dhe per lokale pikturat 10 euro copa tavolina shkon veq 40 euro
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
25
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

043864339

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione