2 kauqa dhe nje fotele

200 EUR

Shitet nga: daut krasniqi 11 Tet 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shiten dy kauqa dhe nje fotele me cmim shume te volitshem 200 euro ....per bleres serioz mund te ofrojme edhe tavolinen ne foto me cmim simbolik
daut krasniqi
044684395
Leaflet
Në fillim