FOTELE

250 EUR

Shitet nga: Reno Sot 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes fotelet per zyre apo shtepi sipas nevojes, jan ne gjendje te rregullt dhe te runtuna.
Per me shume info +383 45 883 676
Qmimi fiks 2 fotelet 250€
Leaflet
Në fillim