Komode

230 EUR

Shitet nga: Skenda 17 Tet 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Komode prej druri masiv-bungu i zier Italian,shum e ruajtur me dimensione 170x60 ,per adhuruesit e drurit dhe punuar bukur dhe qmim te arsyeshem!!!
Leaflet
Në fillim