Mobile per sallon

630 EUR

Shitet nga: Milaim nebihi 09 Pri 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Jan mobile salloni jan 2 tresha 2 nisha dhe 1 dysh poashtybka edhe komoden shum e rujtne fare pak e perdorne po ashty esht edhe tavolin buke tavolina edhe zgjanohet esht italjane shum e fort me korrika
Milaim nebihi
044991111
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione