Mobilje për dhomë dite

375 EUR

Shitet nga: BIMI 27 Maj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Mobilje per dhomë dite, kënd, hapet dhe ka vend për lënien e gjësendeve në të.
Gjatësia : 3m × 1.8 m
Vetem 4 muaj e perdorur
Gratis: Jastek × 5 copë
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione