Mobilje

550 EUR

Shitet nga: Ba 09 Tet 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes mobiljet 3+2+1(3,2 shtrihen), 1 tavoline, 2 tepiha, jan shume te rujtne dhe ne gjendje te mire
Leaflet
Në fillim