Mobilje

1 000 EUR

Shitet nga: Feride 21 Maj 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes mobiljet dy 3sha nje 1sh e bashkangjitur me komod dhe trapezari me 6 karrika qmimi 1000 euro komplet.
Vetem kauqat shes 600 euro 3 muaj te perdorur

Per qdo informat kontaktoni ne tel...
Leaflet
Në fillim