Mobilje

Shitet nga: Albana 28 Korr 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Pajisje
Mobilje salloni
Shiten mobiljet 2tresha dhe 1 dysh dhe tavolina
Krevetat jane me hapje ku mund te shrytezohen per fjetje jane gjendje shume te mire
Mobiljet 300
Tavolina 70
Qimimii i diskutueshem
Leaflet
Në fillim