Mobilje

Shitet nga: Albana 08 Gush 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten mobiljet shume te ruajtura dhe mund te perdoren edhe per fjetje te gjitha hapen
Qmimi sipas marrveshjes
Ne shitje eshte edhe tavolina dhe dollapi
Leaflet
Në fillim