Moblije ngjyre kafe

0 EUR

Shitet nga: Nazmi Maksutaj 16 Nën 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Mobiljet jane ne gjendje te rregullt.Jane ngjyre kafe.Kane lekure origjinale.Ne gjendje mjaft te mire per ti perdorur.Eshte me dy fotele,nje tresh dhe nje dysh.
Qmimi sipas marreveshjes
Nazmi Maksutaj
045667399
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione