KOMODA

190 EUR

Shitet nga: vali 21 Nën 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHESIM KOMODEN qe kemi blere nga Mobileria Alples-kos "Confort Center" Mobilie Sllovene dhe ITALIANE .. qe 3vite e gjysme kemi blere ka pas xhamin mbrojtes qe ja kemi vene per ruajtje..pa snje demtim te vogel ... eshte blere ne vlere 300euro..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione