Mobilje/Inventar dhe rregullime

250 EUR

Shitet nga: Bardh Kukaj 11 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet garnitura e mobiljeve LESNA qe perbehet nga:
-2 treulës
-1 Fotelje
-2 tepiha.

Treulëset dhe fotelja mund te shtrihen edhe per fjetje.
Bardh Kukaj
044 636 892
Leaflet
Në fillim