SHITEN Dollap dhe kauqa URGJENT!!!

0 EUR

Shitet nga: Yllka Shehu 22 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Urgjentisht shes 2 dollape, i pari me 3 dyer dhe tjetri me dy dyer fizikisht mund te bashkohen me njeri tjetrin apo te perdoren te ndare - jane ne gjendje shume te mire, thuajse te rinj.
Dy kauqa shume pak te perdorur, me mundesi te shtrirjes. Falas japim nje tepih dhe nje pasqyre per mur.
Cmimi shume i volitshem.
Leaflet
Në fillim