Treulese,dyulese dhe dy fotele

0 EUR

Shitet nga: Gentrit 11 Mar 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
mobiljet jane ne gjendje shume te regullt dhe shume pak te perdorura(2 vite e gjysme)
Gentrit
044666210
Leaflet
Në fillim