Shes dy kauqa gjithsej 230€.

230 EUR

Shitet nga: Art 08 Pri 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes dy kauqa gjithsej 230€. Jane te mire per ndej dhe fjetje. Jane perdorur vetem 8 muaj dhe jane ne gjendje te rregullt.
Tel ose Viber : +37745826004
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione