Shes komoden per tv dhe tavoline per sallon

80 EUR

Shitet nga: Edita 11 Sht 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes komoden per tv dhe tavoline salloni. Komoda per tv dhe tavolina e sallonit jane ne te njejten ngjyre dhe jane ne gjendje shume te mire, nuk jane te demtuara.
Ne cmim perfshihet edhe xhami i tavolines.
Na kontaktoni edhe ne Viber ne: +38345261011
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione