Shitet Kauqi ( Sofa)

Shitet nga: Prishtina 14 Tet 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Kauqi ( Sofa) , i përshtatshëm per sallone të ndryshme , ka mundësin e hapjes dhe shfrytzim për shtrat gjumi.
Kontaktoni në : 049 432 449 (viber )
Prishtina
049432449
Leaflet
Në fillim