Shitet kauqi ne gjendje shume te mire

80 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Arzana Mulolli 08 Tet 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes kauqin ne gjendje shume te mire, prodhim i Bellonas. Kauqi mund te shfrytezohet per te ndenje dhe fjetur.
Dimenzionet jane:
Gjatesia 180
Gjeresia 100
Ngjyre e kaltert
Arzana Mulolli
044/225-761
Leaflet
Në fillim