Tre krevetat dy tavolina nje vitrin URGJENT

200 EUR

Shitet nga: mobilet 15 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shes komplet keto mobile dhe vitrinen e tavolinat pak te perdorura por shum te ruajtura dhe te mira . Vitrina e punuar enkas dhe dy tavolinat . Keto jan ble shum me shtrejt ,ndersa sot me duhet ti heq komplet per 200 euro URGJENT... Viber +4917657542753 , dhe Tel 044 164 954
Leaflet
Në fillim